Turkey
Since 2022

Türkiye'nin en hızlı büyüyen web çözüm firmasıyız.

Nova Web Studio olarak, dijital dünyada benzersiz izler bırakmayı amaçlayan bir ekibiz. 2021 yılından beri Novalogix Dijital Pazarlama Ajansı olarak sektöre hizmet vermenin gururunu yaşadık. Şimdi ise, yeni ismimizle ve güçlü deneyimimizle, müşterilerimize e-ticaret ve kurumsal web siteleri konusunda özel ve etkili çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Stack
Stack

Misyonumuz

Müşterilerimize dijital alanda varlık kazandırmak için özgün, işlevsel ve estetik web çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Her adımda, işimizin arkasındaki değeri ve kaliteyi temsil etmek için özveriyle çalışıyoruz. Nova Web Studio olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onların başarılarına katkıda bulunmak için varız.

Vizyonumu

Geleceğin dijital dünyasını şekillendirmeyi amaçlıyoruz. Her projede öne çıkan, yenilikçi ve özgün çözümler sunarak, sektörde fark yaratmak istiyoruz. Müşterilerimize sadece bir web sitesi değil, aynı zamanda birer dijital varlık oluşturma fırsatı sunarak, onların büyümesine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Nova Web Studio olarak, müşterilerimize güvenilirlik, kalite ve özgünlük sunarak onların dijital hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

Nova Web Studio

Modern ve Güvenilir çözümler ile çok daha ileriye

Nova Web Studio olarak modern ve güvenilir çözümlerle yanınızdayız.

+0

Tamamlanmış Proje

+0K

Her Yıl Yeni Kullanıcı

+0

Çözüm Ortağı
International team

Check below
our friendly team

Nadine Petrolli
Nadine Petrolli
Support manager
Jenny Murtaugh
Jenny Murtaugh
Web designer
Joana Leite
Joana Leite
Content manager
Marco Alves
Marco Alves
Chief design officer